Novinky

Nový zajímavý článek o Noni

Nezapomeňte se v Rubrice zdraví seznámit s neskutečnými účinky rostliny Noni. Chtěl bych tímto poděkovat Marcelce Bartáčkové za posbíraný materiál a sepsaný článek. :)
Celý článek

Poděkování

Chtěl bych touto cestou poděkovat za úžasnou energii ve směru k našemu projektu v obrazu Dity Janotové na úvodní stránce tohoto webu. Moooc Ti za všechny děkuji, Dito.... :) Josef Jaborník
Celý článek

Díky

Dnes byly na stránkách publikovány nové články z oblasti, týkající se zdraví každého z nás. Chtěl bych poděkovat jejich autoru Ondrovi Kňavovi za to, že nám toto umožnil. Ondro, ještě jednou - díky. Každý člověk by měl vědět, jaká úskalí ho kde čekají a pokud se to zdraví týká, další můj komentář je - myslím si - zcela zbytečný... :) Josef Jaborník
Celý článek

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna nová webová prezentace zajímavého obsahu z oblasti wellness a zdravého způsobu života. Věřím, že Vás minimálně zaujme a rozšíří řady příznivců tohoto životního stylu.... :)
Celý článek

Napište nám.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Další stránky

 

AJB:         angel-joee-black.webnode.cz

https://wellness-genesis.webnode.cz/_files/200000347-7f1d58015a/50000000.jpg

Prohlášení:

Tato stránka je stránkou partnera Starlife, nikoliv stránkou společnosti. Veškeré informace, týkající se oblasti produktů a života společnosti Starlife na těchto stránkách jsou přenesenými informacemi společnosti Starlife a i s fotografiemi produktů Starlife jsou v souladu s postupy on-line marketingu společnosti Starlife.
Veškeré informace na www.wellness-genesis.cz nejsou určeny jako návod pro léčení nebo diagnostiku nemocí, nebo jako návod pro správné užívání doplňků stravy. Využití případných rad a návodů, které jsou uveřejněny na těchto webových stránkách, je záležitostí vlastní úvahy každého návštěvníka tohoto portálu. Server nenahrazuje lékařské vyšetření. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné komplikace a škody, které vznikly použitím informací na tomto webu. V případě nemoci se vždy obraťte na lékaře nebo lékárníka.